Lüks Bir Yatta Evlenme Teklifi Asla Unutulmaz.

Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz müstakbel eşinize romantik, benzersiz ve ömrü boyunca unutamayacağı bir evlilik teklifi yapmayı planlıyorsunuz. Ancak, henüz nasıl yapacağınıza karar veremediniz. Biz size İstanbul Boğazı’nın romantizmini, uzaktan değil, içinden yaşamayı öneriyoruz. Mum ışıkları eşliğinde baş başa yenilen enfes bir yemeğin ardından yıldızların altında, lüks bir yatta evlenme teklifi yaparak “hayır” demeyi olanaksız hale getirecek bir organizasyona davet ediyoruz.

İstanbul Boğazı’nda yer alan restoranların hazırlayacağı ve sizin belirleyeceğiniz bir menü ile müstakbel eşinizin ağız tadına, mum ışıkları ve seçeceğiniz hafif müzik ile gönlüne, yıldızların altında yapacağınız evlenme teklifi ile ruhuna hitap edebilmenize ve kendisinin sizin için ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebilmenize olanak sağlıyoruz.
İstanbul Boğazı’nda istediğiniz bir iskeleden sizleri profesyonel ekibimiz eşliğinde alıyoruz ve istediğiniz saatte istediğiniz noktaya ulaşacak şekilde seyir yapıyoruz. Sizin önceden belirlediğiniz anda sizin istediğiniz noktada belki kız kulesinin önünde belki boğaz köprüsünün altında oluyoruz.

Müstakbel eşinizin hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir planla lüks bir yatta evlilik teklifi yapabilmeniz için her türlü ortamı hazırlıyoruz ve hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kız kulesinin arka fonda yer aldığı ya da boğaz köprüsünün dekor oluşturduğu bir anda ve lüks bir yatta, evlilik teklifi yapabilmenize imkan tanıyarak sadece sizlere ait bir dünya kurmayı amaçlıyoruz. Daha renkli ve daha coşkulu bir dünya kurmak isterseniz sahilden lazer ışıklarını düzenleyebiliyor, “evet” cevabını aldığınızda patlayan volkanlar ile romantizm dolu bir yat turu organize edebiliyoruz.

Özel çiftimize uygun, onların geçmişlerine ve hayallerine göre düzenlenmiş planlar yaparken yat kiralama fiyatları açısından da her bütçeye uygun seçenekler sunuyoruz. Güverteye adım attığınız andan sahile çıkışınıza kadar eğer isterseniz her anınızda veya belirlediğiniz zamanlarda fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.

Standart paketlerimizi kullanabileceğiniz gibi hayal gücünüze bağlı olarak planlayacağınız bir organizasyonda ihtiyacınız olan her şeyi düzenleyerek uzman mürettebatımız sayesinde mükemmel bir yat kiralama deneyimi yaşatıyoruz.

“Evet” dediğinde sizin için vazgeçilmez birisi olduğunu bilmesini istiyorsanız ya da “hayır” diyebilmesinden korkuyor ve bunu imkansıza dönüştürmeyi hedefliyorsanız size lüks bir yatta evlilik teklifi yapmanızı öneriyoruz.