Kurumsal Yat Turu ile Kalitenizi Gösterin.

Beraber çalıştığınız iş arkadaşlarınızın çok yorulduklarını ve motivasyonlarının arttırılması gerektiğini düşünüyorsanız kurumsal yat turu organizasyonları ile onlara bir günlük çok uzun bir tatil hediye edebilirsiniz. Belki de çok değerli müşterilerinizi etkilemek ya da onlara, yaptığınız iş ortaklığı dolayısıyla memnuniyetinizi göstermek istiyorsunuz. İş ortaklarınız yerli de olabilir yabancı da…

Kurumsal bir firmanın kokteyl ve yemek gibi sosyal faaliyetlere ihtiyaç duyacağı birçok konu olabilir. Ama birçok insanın hayran olduğu İstanbul Boğazı’nda yapılacak bir yat turu kadar hiçbir organizasyon sakin, sorunsuz ve etkileyici olamaz.

Eşsiz bir manzarayı izlerken şehrin içerisinde şehrin stresinden uzak bir tur ile çalışanlarınızı motive edebilir, müşterileriniz üzerinde benzersiz bir etki oluşturabilir, iş ortaklarınızın gözünde de kurumsal firmanızın itibarını yükseltebilirsiniz.

Mevsim ve hava şartlarına bağlı olarak isterseniz gün boyu, isterseniz gün içerisinde isterseniz de gece süresince belirleyeceğiniz etkinlikleri ve ikramları profesyonel mürettebatımız aracılığı ile organize edebilirsiniz.