Boğaz'da Yat Turu ile Şehrin Kalabalığından Kurtulun.

İş temposundan sıkıldığınızda ve tatile gidecek vakit bulamadığınızda boğazda yat turu yaparak şehrin tüm stres ve kalabalığından kurtulabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde trafikte vakit kaybetmeden bir günde tüm İstanbul’u gezdirebilir ve İstanbul’a aşık olmalarına fırsat tanıyabilirsiniz.

Harikalar şehri İstanbul’da yaşamanın bir ayrıcalık haline geldiğini biliyoruz ama aynı zamanda şehrin temposunun sizi fazlasıyla yorduğunun da farkındayız. İş stresi, trafik ve kalabalık nedeniyle tatil günlerinizde dahi dinlenmekten çok bunaldığınızı da anlayabildiğimiz için şehrin tüm güzelliklerini sakin ve stressiz bir yöntemle size ve sevdiklerinize yaşatabilmeyi amaçlıyoruz.

Dünyaca ünlü İstanbul’a gelenlerin kısa sürede şehri gezmek istediklerini ve dostlarınızın bu talebinin aslında ne kadar zor olduğunu ve sizlerin onları kırmadan onlara güzel bir tatil yaptırmak istediğinizi de düşünüyoruz.

İsterseniz tek başınıza isterseniz de 45 kişi kapasiteye ulaşan lüks yatlarımız ile istediğiniz noktadan sizleri alarak belirlediğiniz süre içerisinde İstanbul’un güzelliklerini gezebilmenizi ve dinlenebilmenizi hedefliyoruz.

İstanbul Boğazı’nın mavi suları, serin rüzgarı ve yeşillikleri içerisinde tek başınıza, iş arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle yapacağınız gezinin uzun bir tatil etkisine sahip olacağından emin olabilirsiniz.